Kultainen venetsiaketju 100cm
Kultainen 100cm pitkä venetsiaketju. Sävy hieman punertava.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
2 239,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 4 478,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172430 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KMo/y |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 18,81 g |
| Pituus | 100,00 cm / 1000,00 mm |
| Leveys | 1,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


