Kultaiset lehtikorvakorut kirkkaalla kivellä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uutta vastaavat. |
| Suosikki |
104,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 208,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172277 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,80 g |
| Pituus | 8,50 mm |
| Leveys | 6,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


