Hopeinen ranneketju laatalla 21,5cm lev.8mm
Laatalla kullattu Suomileijona.
Laatta: 12 x 45 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
136,00Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 170,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 249,00 - Säästö -45,38%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0171562 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 28,98 g |
| Pituus | 21,50 cm / 215,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

