Kultainen riipus, neliapila, vihreä kivi
Lenkki 2 - 3 mm
Riipuksen pituus lenkin kanssa 17.40 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
75,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 125,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172679 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,55 g |
| Pituus | 1,74 cm / 17,40 mm |
| Leveys | 1,21 cm / 12,10 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


