Kultaiset zirkonia korvarenkaat
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uutta vastaavat. |
| Suosikki |
256,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 512,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172630 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OLL |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,00 g |
| Halkaisija | 1,55 cm / 15,50 mm |
| Leveys | 3,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


