Kultainen riipus vaaleansinisellä kivellä
Riipuslenkin sisämitat 3 x 2mm
Pituus riipuslenkin kanssa
Valmistajan leima kulunut niin ettei siitä pysty varmaksi sanomaan valmistajaa.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
256,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 512,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172614 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,00 g |
| Pituus | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Leveys | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


