Kultaiset korvakorut, lilat kivet
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettuja, uudenveroiset. |
| Suosikki |
142,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 280,00 - Säästö -49,29%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0173148 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,08 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

