Sydänsormus, punaisella kivellä halk.14+
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
159,00Säästät jopa -35%
Hinta uutena 245,00 - Säästö -35,10%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172918 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,20 g |
| Halkaisija | 14,25 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta





