Kultainen panssariketju 38cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
130,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 259,00 - Säästö -49,81%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0173128 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,99 g |
| Pituus | 38,00 cm / 380,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

