Kultaiset timanttikorvakorut 0,03ct
6x0,005ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
209,00Säästät jopa -55%
Hinta uutena 460,00 - Säästö -54,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0173200 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,48 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

