0,85mm Lasten venetsiakaulaketju 35cm
Kuvassa kuvituskuva samanlaisesta ketjusta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uutta vastaava |
| Suosikki |
191,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 320,00 - Säästö -40,31%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0173402 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OLL |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,49 g |
| Pituus | 35,00 cm / 350,00 mm |
| Leveys | 0,85 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

