Ruususormus 20mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
25,60Säästät jopa -53%
Kultatukun hinta 32,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 55,00 - Säästö -53,45%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172380 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 3,78 g |
| Halkaisija | 20,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


