Kultainen pp kihla 17mm v.2007
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi,kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
355,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 699,00 - Säästö -49,21%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173456 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 2007 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,67 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


