Hopeinen kiviriipus vihreä kivi
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 2x4mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
18,00Säästät jopa -69%
Kultatukun hinta 22,50 Säästät 20,00
Hinta uutena 59,00 - Säästö -69,49%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0145171 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kulta-Gabriel Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,00 g |
| Pituus | 3,30 cm / 33,00 mm |
| Halkaisija | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


