Valkokultainen neliönmallinen sileä sormus 18 2011 KoruAntero Oy
Upea valkokultainen ja mielenkiintoinen neliönmallinen flakkasormus vuodelta 2011! Sormuksen halkaisija ulkopuolelta 20x20mm. Sormessa miellyttävän tuntuinen, kuva ei anna täyttä kuvaa sormuksen näöstä. Istuu sormeen hyvin, ei paina toisia sormia.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erinomaisen hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
496,17Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 551,30 Säästät 10,00
Hinta uutena 990,00 - Säästö -49,88%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0146045 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KoruAntero Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,41 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


