Panssari ranneketju 18.5cm lev.7mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
81,60Säästät jopa -63%
Kultatukun hinta 102,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 220,00 - Säästö -62,91%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0157973 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | NT |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 17,02 g |
| Pituus | 18,50 cm / 185,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


