Kultaiset korvakorut tapilla, kirkas kivi
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
120,96Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 134,40 Säästät 10,00
Hinta uutena 244,00 - Säästö -50,43%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0163577 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,05 g |
| Pituus | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


