Rengaskorvakorut halk.48mm lev.2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
25,60Säästät jopa -43%
Kultatukun hinta 32,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 45,00 - Säästö -43,11%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0106981 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 4,20 g |
| Halkaisija | 4,80 cm / 48,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

