Kultaiset korvakorut ketjupallot
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
98,80Säästät jopa -48%
Hinta uutena 190,00 - Säästö -48,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0168455 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 0,76 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Halkaisija | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

