hopeasormus Aarikka Vintage
Hopeasormus Aarikka Vintage "pallot"
koko 17,5
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
60,00Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 75,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 125,00 - Säästö -52,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0168784 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Aaarikka |
| Pitoisuus | 916 |
| Paino | 1,90 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 2,20 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



