Kultainen singapore ranneketju 19cm
Kaunis siro kultainen singapore ranneketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uudenveroinen. |
| Suosikki |
154,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 308,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0171071 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuonti Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,20 g |
| Pituus | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

