Valko/keltakultainen kierrekaulaketju 40cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
478,80Säästät jopa -47%
Hinta uutena 900,00 - Säästö -46,80%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0167916 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OLL |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,83 g |
| Pituus | 40,00 cm / 400,00 mm |
| Leveys | 2,15 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


