6,75mm Papuranneketju Sydän helalla 18cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Sydän helassa pientä käyttönaarmua, muuten hyväkuntoinen |
| Suosikki |
132,12Säästät jopa -47%
Hinta uutena 250,00 - Säästö -47,15%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0170594 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 22,78 g |
| Pituus | 18,00 cm / 180,00 mm |
| Leveys | 6,75 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
