Sydän koukkukorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
137,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 230,00 - Säästö -40,43%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170394 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,07 g |
| Pituus | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

