Kultainen kaulaketju 52cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
1 120,50Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 1 245,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 2 500,00 - Säästö -55,18%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172177 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Golden Heart Korut Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 9,95 g |
| Pituus | 52,00 cm / 520,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

