18K timanttisormus 0,005ct koko 18,0
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu. |
| Suosikki |
309,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 607,00 - Säästö -49,09%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171985 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,85 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



