Valkokultainen timanttisormus 1x0.03ct, 2x 0.02ct, 2x0.01ct
Tässä upeassa sormuksessa on yhteensä viisi timanttia!
1 x 0.03ct (keskellä)
2 x 0.02ct
2 x 0.01ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uudenveroinen! |
| Suosikki |
590,00Säästät jopa -35%
Hinta uutena 906,00 - Säästö -34,88%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171364 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 2012 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,20 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


