Vk kukkariipus zirkonit
Valkokultainen kukkariipus zirkonit
riipuslenkin koko 3 x 3
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
102,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 170,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172856 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,78 g |
| Pituus | 7,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


