Kultainen helmisydänriipus
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 3x1,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
55,00Säästät jopa -45%
Hinta uutena 100,00 - Säästö -45,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173154 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,40 g |
| Pituus | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

