Kultaiset timanttikorvakorut 0,03ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
455,00Säästät jopa -54%
Hinta uutena 990,00 - Säästö -54,04%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0173202 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,50 g |
| Pituus | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

