Valkokultainen risti-riipus
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 4x2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu,uudenveroinen |
| Suosikki |
119,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 239,00 - Säästö -50,21%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173496 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,90 g |
| Pituus | 2,40 cm / 24,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


