Valkokultainen flakkamallinen sileä sormus 5mm 17.25 RO
Valkokultainen Top Goldin flakkamallinen sileä sormus! Topakkaa tekoa.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen, rodinointi ei kuitenkaan uudenveroinen. |
| Suosikki |
489,42Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 543,80 Säästät 10,00
Hinta uutena 979,00 - Säästö -50,01%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0154052 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Top Gold Oy |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 4,35 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


