kultainen venetsiakaulaketju 60cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
775,17Säästät jopa -29%
Kultatukun hinta 861,30 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 099,00 - Säästö -29,47%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0158290 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TET |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,89 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

