Korvarenkaat halk.68mm lev.1mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
30,40Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 38,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 55,00 - Säästö -44,73%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J096286 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Airiston Kultaseppä Oy |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 4,94 g |
| Halkaisija | 6,80 cm / 68,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

