18K kihlasormus 20,25mm 3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
455,00Säästät jopa -43%
Hinta uutena 799,00 - Säästö -43,05%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0155640 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JS |
| Valmistusvuosi | 1970 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 2,78 g |
| Halkaisija | 20,25 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


