Hopeiset kalvosinnapit
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
57,60Säästät jopa -57%
Kultatukun hinta 72,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 135,00 - Säästö -57,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K056799 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 10,82 g |
| Pituus | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Leveys | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

