Valkokultainen siro sydänriipus kirkkain kivin
Riipuslenkistä mahtuu 1,5x2mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
71,50Säästät jopa -40%
Hinta uutena 120,00 - Säästö -40,42%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0169425 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,55 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

