Valkokulta / keltakulta sydänkorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
66,30Säästät jopa -40%
Hinta uutena 110,00 - Säästö -39,73%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170369 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Unoaerre |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,51 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

