Diana-riipus timanteilla 0,03ct ja oletetulla sinisafiirilla
Riipuslenkistä mahtuu 2,5mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
189,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 320,00 - Säästö -40,94%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0170376 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Po/y |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,33 g |
| Pituus | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


