Valkokultainen helmiriipus
Riipuslenkistä mahtuu 1,5x4mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
99,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 165,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0169424 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,76 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
