8mm Kuvioitu venäläinen sormus 17,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
512,10Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 569,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 950,00 - Säästö -46,09%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171827 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 583 |
| Paino | 4,55 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


