Kultaiset lehtikorvakorut siniset kivet
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
152,10Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 169,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 320,00 - Säästö -52,47%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0169460 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Rantanen Veikko Kultasepänliike Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,30 g |
| Pituus | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

