Koukkukorvakorut kirkkain kivin
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
199,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 330,00 - Säästö -39,70%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170375 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultasepänliike Rantanen Oy |
| Valmistusvuosi | 2010 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,53 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

