Hopeiset kulmikkaat korvakorut, ametistinvärinen kivi
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 1 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
39,20Säästät jopa -34%
Kultatukun hinta 49,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 59,00 - Säästö -33,56%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0170921 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,50 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 1 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

