Hopeinen punakivinen koristeellinen sormus 17
Kaunis hopeinen punakivinen sormus! Kiven halkaisija 4.5mm. Sormuksen leveys 2-7.5mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivi ehjä, kiven pinnassa naarmuisuutta. |
| Suosikki |
16,80Säästät jopa -63%
Kultatukun hinta 21,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 45,00 - Säästö -62,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172480 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 2,50 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


