Hopeinen kirkaskivinen neliözirkoniarivisormus 18.5 KOY
Kaunis hopeinen kirkaskivinen zirkoniarivisormus neliönmallisilla kivillä! Sormuksen leveys 3-5mm. Istutuksen korkeus 3.28mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivet ehjät ja hyväkuntoinen, vähäistä naarmua voi olla korun pinnassa. |
| Suosikki |
24,80Säästät jopa -62%
Kultatukun hinta 31,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 65,00 - Säästö -61,85%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172594 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuote Oy |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 3,70 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

