Risti sinisellä ja kirkkailla kivillä
Riipuslenkistä mahtuu 2mm ketju
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
112,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 190,00 - Säästö -41,05%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172500 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,86 g |
| Pituus | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

