18k Lapponia sormus tim.0,04ct 16,6mm v.-83
Desing: Björn Weckström
timantti: 0,04ct briljantti-hiottu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
525,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 1 000,00 - Säästö -47,50%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173227 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia Jewelry Oy |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,90 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



