3,75mm Valkokultainen kihlasormus 20,75mm
Kuvassa kuvituskuva samanlaisesta eri valmistajan sormuksesta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uusi! |
| Suosikki |
296,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 490,00 - Säästö -39,59%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172727 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuonti Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,31 g |
| Halkaisija | 20,75 mm |
| Leveys | 3,75 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


