Kalevala Koru Osmansolmu tappikorvakorut pronssia
Esikuva Ristiretkien ajoilta, koristeltu suojelevalla osmansolmu-merkillä.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
30,00Säästät jopa -70%
Kultatukun hinta 60,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 100,00 - Säästö -70,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0171037 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 1,80 g |
| Pituus | 0,93 cm / 9,30 mm |
| Leveys | 0,95 cm / 9,50 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



